Działka przemysłowa Mietków
Mietków, dolnośląskie
- 459 800 zł
- 5 856 m²
- 78,52 zł/m²
Paweł Józefowicz
Skontaktuj się
Działka przemysłowa Mietków
Mietków, dolnośląskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Działka przemysłowa Mietków
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
459 800 zł 5 856 m² 78,52 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 459 800 zł (78,52 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: przemysłowa, 5 856 m²
- kształt: prostokąt; długość: 200m; szerokość: 28m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 1746/13397/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mietków, wrocławski, dolnośląskie
- Otoczenie: obiekty przemysłowe, teren niezabudowany, łąka, las, jezioro, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, bank
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5856 m² w cenie 459 800 zł, położona w gminie Mietków, w rejonie o rosnącym znaczeniu przemysłowym i logistycznym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. (...)
515 745...
515 745 909